2018’de Sosyal Medya Etkileşimini ve Takipçi Arttırmanın Yolları

2018’de Sosyal Medya Etkileşimini ve Takipçi Arttırmanın Yolları

Koskocaman bir 2018 yılı bizleri tüm heyecanıyla karşılarken, sosyal medya üzerinde erişiminiz ne seviyede? Evet sosyal medya, günümüzde neredeyse her bireyin gün içerisinde en azından bir tanesini kesinlikle kontrol ettiği mecralar. Başarılı ve istikrarlı ilerleyen birçok sayfa milyonlarca takipçi sayısına ulaşarak, kendilerine yeni iş imkanları yaratmayı başarıyor.

Geçtiğimiz yılın en önemli etkileşime sahip paylaşımları hikâye uygulamasında sayesinde oldu ve bu yıl içinde aynı durumun olacağı öngörülüyor. Markanızın ya da sayfanızın arkasında yatan hikayeleri gün yüzüne çıkarın. Özel olarak hazırlanmış reklam kampanyaları ve takipçi hizmetleriyle birlikte instagram hesabınızın etkileşimini arttırmayı deneyin.

instagram videolar geri dönüş

Instagram Videolar Geri Dönüşüm Açısından Kârlı

Sosyal mecralar üzerinden yapacağınız video paylaşımlar geçtiğimiz yıllarda en çok erişim sağlayan içerikler arasında yer almayı başardı. Çoğu zaman etkili bir kampanya videosu takipçilerin ilgisini çekmeyi her zaman başarıyor. İyi kurgulanmış ve hayata geçirilmiş bir marka videosu veya sayfanızın tanıtım videosu yüksek geri dönüşüm sağlamanıza olanak sağlar.

Başta Instagram olmak üzere birçok sosyal medyada bu oran benzer sonuçlar verdiği gözlemlenmiştir. Son dönemin en popüler adresi instagram olduğu göz önüne alınırsa, çalışmalarınızı bu adres üzerine yoğunlaştırmak mantıklı olacaktır. Özellikle gençler için vazgeçilmez bir adres olmayı başaran platform, görsel ve videolarınızı ön plana çıkarabileceğiniz kusursuz bir sosyal medya.

Instagram Üzerinden Reklam Vermeyi Gözden Geçirin

Özellikle mobil kullanıcılara hitap etme gibi bir düşünceniz varsa benzerine rastlayamayacağınız bu adreste vereceğiniz reklamlardan alacağınız geri dönüşüm miktarının sizi tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz. Fakat direkt olarak reklam vermektense, önce hesabınız üzerinde bazı iyileştirmelere gitmenizi tavsiye ederiz. Yeni takipçilerin en fazla dikkat ettiği şey ise sayfaların takipçi sayısı oluyor.

instagram takipçi satın alma

Instagram Takipçi Satın Alabilirsiniz

Kullanıcılara güven uyandırmak ve dikkatlerini çekmek için takipçi sayınızın bu kadar önemli olduğu bir dönemde direkt olarak reklam çalışması istenilen sonucu vermeyebilir. Öncesinde takipçi sayınızı göz doldurucu bir seviyeye getirmelisiniz. Takipçi satın almak sizin için bir kurtuluş olabilir. Zira keşfet bölümü takipçi sayınızdaki artış ve sizi takip eden kişiler sayesinde onların takipçilerinin keşfet bölümüne düşmenizi sağlayacaktır.

Yorum yapın