Instagram Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram dondurma işlemi yapmak isteyen birçok kişi mevcut. Bu yazımızda size detaylı şekilde bu konuyu anlatacağız.

instagram  dondurma

Öncelikle instagram’I telefonumuzdan açabiliyoruz ve bunun için uygulama gerekiyor. Ancak instagram hesabı dondurmamız maalesef uygulama üzerinden mümkün değil. Bu nedenle öncelikle ya bir bilgisayara ihtiyacımız var ya da instagram’a bir web tarayıcısı üzerinden girmeliyiz. Fakat bu olayın kolay bir yöntemi de tabiki var, eğer nedir bu derseniz instagram dondurma linki diyebiliriz.

Nedir Bu Instagram Dondurma Linki?

Instagram dondurma bazen çok acil bir durum oluyor. Genellikle ikili ilişkiler arasındaki anlaşmazlıklar son günlerde sosyal medya siteleri nedeniyle başlıyor. Sen bu kızın fotoğrafını neden beğendin, sen bu çocuğu neden takip ettin diye derken ince elenip sık dokunan ilişkiler son bulabiliyor. Ancak bu konuda yardımımıza koşan bir adres var, tabii ki instagram dondurma linkidir bu. Nerede bu derseniz, https://instakip.com/instagram-hesap-dondurma/ bu bölümden bu linkle ulaşabilirsiniz.

Telefondan Instagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar öncelikle kafamıza koymamız gereken ilk konu, instagram uygulaması üzerinden hesabımızı donduramadığımızdır. Bu nedenle eğer şifremizi bilmiyorsak mail ya da telefonumuzu kullanarak şifremizi sıfırlayalım. Eğer bilenler varsa direkt olarak telefonuna ya da tabletinde zaten yüklü olan ve internet sitelerini (mesela şu an bu sayfa) gezdiğiniz Safari, Chrome gibii benzeri bir uygulama vasıtasıyla instagram’a giriyoruz.

Bunun için herhangi bir arama motoruna ya da adres bölümüne instagram yazmamız yeterli. Daha kolay olsun istiyorsanız yukarıda paylaştığımız instagram dondurma linkine de tıklayabilirsiniz. Ancak link ile işlem yapmak istemiyorsanız sırasıyla;

  1. Hesabınıza giriş yapın
  2. Profilinize tıklayın
  3. Ayarlar bölümüne tıklayın
  4. Hesabımı geçici olarak kapat bölümüne tıklayın

Bundan sonrası zaten zor birşey yok eğer yine kapatamazsanız ya da donduramazsanız bu kadar anlatıktan sonra yorum olarak takıldığınız yeri bize sorabilirsiniz.

Size bu yazımızda instagram hesap dondurma işlemlerini sırasıyla yapmayı ya da kolaya kaçmak için kullanabileceğiniz instagram dondurma linkini paylaştık. Bir dahaki yazımızda tekrar görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

“Instagram Dondurma Nasıl Yapılır?” üzerine 2 yorum

  1. Zaman kaybı gerçekten instagram hesabımı dondurarak iyi bir hamle yaptığımı düşünüyorum. Yazınız yararlı oldu benim için. Herkese tavsiye ederim.

Yorum yapın