Instagram Profilime Kim Baktı?

Instagram Profilime Kim Baktı?

Popüler sosyal medya uygulamasında herkes instagram profilime kim baktı diye merak ediyor. Bu konuda birçok uygulama ve internet sitesi mevcut fakat instagram profiline bakanları görmek mümkün mü?

Instagram Profilime Bakanlar Kim Baktı Siteleri

Instagram profilime bakanlar ya da takipçi hilesi gibi sitelere girdiyseniz size instagram ile giriş yap gibi bir seçenek sunarlar. Bu yönlendirdikleri sayfada instagram görünümlü olsa da sizin şifrenizi almaya yönelik sayfalardır.

instagram profilime bakanlar

Bu siteler sizin kullanıcı bilgilerinizi alıp takip, beğeni ya da yorum gibi işlemler sağlayabilir. Hatta bazı kişiler sizden bu kişi bendim gibi seçenekler işaretlemenizi isteyebilir bu durumda hesabınızın kontrolü tamamen site sahibine geçebilir. Bu nedenle bu tür aldatıcı profilime kim baktı gibi uygulamalardan uzak durunuz.

Instagram Profilime Bakanları Görme

Bu sitelerin bir de Google Play üzerinde bulunan uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ise sitelerden çok daha tehlikelidir. Tüm gün boyunca yanınızda bulunan telefonunuza her türlü erişimi sağlayabilir ve sizin adınıza arama mesaj bile yapabilirler. Instagram profilime kim baktı https://instakip.com/instagram-profilime-kim-bakti-bakanlari-gormek-mumkun-mu/ yazısında olayın arka planı çok daha detaylı şekilde anlatılmıştır.

Siz de instagram hesabınızın bilgilerini başkalarıyla paylaşmamak adına bu tarz site ve uygulamalara kesinlikle giriş yapmayınız. Instagram profiliniz açık ise zaten herhangi biri anonim olarak web üzerinden bakabilir. Bunu uygulamalar değil instagram’ın kendisi dahi bilemez. Bu nedenle instagram profilime bakanları gör, kim bakmış gibi sahte uygulamalardan uzak durunuz.

“Instagram Profilime Kim Baktı?” üzerine bir yorum

  1. Açıklayıcı bir yazı olmuş. Birçok kişi instagram profilime kim baktı adı altında sunulan uygulamalar yüzünden hesabına erişim sağlayamıyor.

Yorum yapın