Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?

Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?

Instagram takip etmeyenler, kullanıcıların çok merak ettiği konulardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Birçok kişi uygulamalar vasıtasıyla takip etmeyenleri bulabilirken, bazıları ise kendi çabasıyla bulmayı deneyebiliyor.

instagram takip etmeyenler

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Uygulamaları

Bu konuda hem android altyapılar için olan Google Play’de hem de ios işletim sistemine sahip telefonlar için olan AppStore’da birçok uygulama bulunuyor. Ancak bunları indirmeden önce güvenilirliklerine özellikle dikkat etmemiz gerekmektedir.

Birçok uygulama “instagram unfollow yapanlar” gibi isimler altında karşımıza çıksa da işin arka tarafında zararlı yazılımlara sahip olabiliyor. Bu uygulamalara giriş yaptığımızda kullanıcı adı ve şifre bilgilerimiz istemediğimiz kişilerin eline geçebilir ve bunun sonucunda tanımadığımız insanları takip edip, gönderilerini beğenebilir hatta yorum dahi yapabiliriz. Bu tarz durumların yanısıra telefonumuza indireceğimiz herhangi yasa dışı bir yazılım vasıtasıyla tüm özel bilgilerimizi de istemeyerek paylaşmış olabiliyoruz.

Sonuç olarak uygulamalar vasıtasıyla instagramda takip etmeyenleri bulmaya çalışmak riskleri olan bir durumdur. Bu nedenle tavsiye etmiyoruz. Peki nasıl bulacağız derseniz, açık kaynak kodlu bazı bilgisayar yazılımları bulunmaktadır.

Instagram Takip Etmeyenleri Görme Programı

Bu programlar birkaç satır koddan ibaret olsa da instagramda takip etmeyenleri direkt olarak karşımıza çıkarmaktadır. Bu nedenle asıl amacımız bu olduğundan karşımıza çözüm olarak çıkmaktadırlar. Biraz teknik bilgiye sahip olmamız gerekiyor ya da tüm adımları anlatıldığı şekilde yapmalıyız. Örnek olarak https://instakip.com/instagramda-takip-etmeyenler/ adresinde anlatılanları yaparsak instagramda bizi etmeyen tüm kişileri görmüş oluruz.

Bu şekilde herhangi bir programa giriş yapmadan da istediğimiz kişiyi kim takip etmiyor görebilmekteyiz. Bu programı kullanmak için instagram’a giriş yapmalıyız ancak bu hesabımızın kendi hesabımız olmasına gerek yoktur. Yani 1-2 dakika içerisinde açabileceğimiz bir fake hesap vasıtasıyla da kendi hesabımızı riske atmadan kolayca takip etmeyenleri görebilmekteyiz.

Yazımızda size instagram takip etmeyenler bulunuşu hakkında bilgiler verdik, bir dahaki yazımızda ise unfollow yapanları toplu silme hakkında yazacağız. Sitemizi düzenli şekilde takip etmeyi unutmayın. 🙂

“Instagram Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?” üzerine bir yorum

  1. Sayenizde hangi hesaplar instagramda takip etmeyi bırakmış buldum. Çok teşekkürler. Yeni yazılarınızı bekliyorum.

Yorum yapın