Instagram’da Canlı Yayın Yapma

Instagram’da Canlı Yayın Yapma

Milyonlarca sayıda kullanıcısı olan Instagram yeni güncellemeler ile sunduğu olanakların sayısını da arttırmaktadır. Bu konuda en çok dikkat çeken ise şüphe yok ki instagram canlı yayın yapma özeliğidir. Instagram takipçileri ile yaşadığı anları canlı olarak paylaşmak isteyen kişiler tarafında sıklıkla kullanılmakta olan bu yeni özellik ile alakalı merak edilen konular da mevcut olmaktadır.

instagramda canlı yayın nasıl yapılır

Instagram’da Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Siz de yaşadığınız önemli anları direk olarak takipçileriniz ile paylaşmak ya da direk olarak canlı yayından irtibata geçmek istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız ilk aşamada bu konuda kendinize yanıt bulmak faydanıza olacaktır.

Bilmeniz gereken en önemli detay yapacağınız canlı yayının profilinizde değil story olarak da isimlendirdiğimiz hikaye kısmında paylaşılacağıdır. Bu yüzden yapmanız gereken ilk şey hikaye paylaşmak için tıkladığımız sol üst köşedeki profil resminize tıklamaktır. Bu aşamadan sonra ise alt tarafta yer alan “canlı” kısmını seçmelisiniz. Bundan sonra yayınınız başlayacaktır.

instagram canlı yayını kimler görüyor

Yaptığım Canlı Yayını Kimler Görebilir?

Bu konu ile alakalı olarak merak edilmekte olan en önemli detaylardan biri ise yapılacak olan yayını kimlerin görebileceğidir. Canlı yayınları izleme olanağı olan kişiler yalnızca mevcut olan Instagram takipçilerinizdir. Bunun haricinde sizi takip etmeyen kişilerin canlı yayınınıza katılması mümkün olmamaktadır.

Bunun haricinde hali hazırda yayınınızı izlememekte olan herkesi görebilmektesiniz. Çünkü yayına katılan her bir kişi için bildirim almaktasınız.

Canlı Yayın Anında Takipçiler İle İletişime Geçme Olanağı

Adı geçmekte olan bu sosyal medya platformunda takipçi kazanmak isteyen kişiler sık sık canlı yayın yapmaktadır. Bu durum Instagram takipçilerinin son derece hoşuna gitmekte ve beğenerek takip ettikleri kişiler ile direk olarak irtibat kurma olanağı yakalamaktadırlar. Bu sebepten dolayı siz de gerek kullanmakta olduğunuz kişisel profilinizde ya da para kazanmak için açtığınız hesabınızda canlı yayın yapabilirsiniz. Bu esnada gerek sizinle alakalı olarak merak edilen sorular gerekse de satışını yaptığınız ürünlerin tanıtımını yapma konusunda yorumları

Siz de instagram canlı yayınlarınızı daha fazla kişi tarafından takip edilmesini istiyorsanız sitemizden instagram Türk takipçi satın alabilme imkanınız bulunmaktadır, ayrıca direkt olarak canlı yayın izlenmesi de satın alabilmektesiniz.

Yorum yapın