Instagramda Takip Edilmesi Gereken Sayfalar 2018

Instagramda Takip Edilmesi Gereken Sayfalar 2018

Instagram her geçen gün popülerleşmeye devam ederken her gün binlerce yeni sayfalar oluşturuluyor. Birçok eğlenceli, öğretici instagram hesapları mevcut. Bunlardan bazılarını “Instagramda Takip Edilmesi Gereken Sayfalar 2018” yazımızda sizlerle paylaşmak istedim.

Eğlenceli içerikli takip edilmesi gereken sayfalarla başlayalım;

1] pylsmn

instagramda takip etmelik sayfalar 2018-1

“pylsmn” sayfasını facebook üyeliği olanlar bilirler. Kendisi “Kemal Ekşioğlu ve Paylaşımları” olarak biliniyor. Facebook hesabı ise telif probleminden kapanmıştı diye hatırlıyorum. Komik ve eğlenceli paylaşımlarına instagram üzerinden devam etmektedir. Uzun yıllardır aktif olan hesap, 2018 yılında da takip edilmesi gereken sayfalardan biridir diyebiliriz.

2) magara.jpeg

instagramda takip etmelik sayfalar 2018-2

“magara.jpeg” isimli hesap ta instagramda takip edilmesi gereken, en azından benim ara sıra baktığım bir sayfalardan biridir. Yakın geçmişten 90’lı 2000’li yıllardan paylaşımlarla yeri gelir hüzünlendirir, yeri gelir güldürür. Şahane pazar, pokemon tasoları, circus charlie gibi sözcükler size birşeyler ifade ediyorsa sizin de bu sayfayı takip etmenizi öneriyoruz.

3) 9gag

instagramda takip etmelik komik sayfalar 2018

Efsaneler efsanesi 9gag diyebiliriz. Yaklaşık 50 milyon takipçisiyle instagramda biraz eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız tam size göre bir sayfa. Bazı gönderiler basit seviyede ingilizce gerektirse de videolara gülmemek için hiç bir sebep yok.

Şimdilik Instagramda Takip Edilmesi Gereken Sayfalar 2018 listemize burada ara verelim, en kısa sürede listemizi yeni sayfalar ile genişleteceğiz. Sizin de takip edilmeye değer bir sayfanız varsa yorum kısmından bizimle paylaşırsanız hemen ekleriz. 🙂

 

“Instagramda Takip Edilmesi Gereken Sayfalar 2018” üzerine bir yorum

  1. Hepsini takip ediyorum. Komutan logar gibi sayfalarda güzel. Bir de müzik sayfaları var sözleri böyle karaoke gibi yapıyorlar, bence onlarda instagramda takip edilmesi gereken hesaplardan.

Yorum yapın