Instagram’dan Video İndirmek Mümkün Mü?

Instagram’dan Video İndirmek Mümkün Mü?

Son günlerin en çok aranan özelliklerinden biri instagram video indirme işlemi diyebiliriz. Peki instagramda video indirmek mümkün müdür. Tabii ki, hemen size bu yazımızda adım adım anlatalım.

instagramdan video indirmek

Instagram’dan video indirmenin birden fazla yolu var.

  1. Bilgisayardan programsız video indirmek
  2. Bilgisayardan program yardımıyla indirmek
  3. Ios ve Android Altyapılı uygulamalardan yararlanmak

Öncelikle Bilgisayardan Programsız Nasıl İnstagram Video İndirilir Ona Bakalım

 

Bu işlemi yapabilmemiz için internet erişimi olan herhangi bir bilgisayarımızın olması yeterlidir. Herhangi bir programa ihtiyacımız olmamaktadır. Sadece web tarayıcısı üzerinden işlem gerçekleştirebilmekteyiz.

Aşağıdaki videoda nasıl instagram video indirilir görebilirsiniz.

Videoyla uğraşamam derseniz buradan adım adım instagramdan nasıl video indirilir işlemini yapabilirsiniz. Gerçekten kolay şekilde ve herkesin anlayabileceği bir anlatımda sunulmuştur.

Bilgisayardan video indirmenin bir diğer seçeneği de idm yardımıyla indirmektir. Bu programı kurarak dilediğiniz videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İzlediğiniz dizi ya da filmden tutunda instagram videolarına kadar kolayca bilgisayarınıza indirip daha sonra dilediğiniz zaman çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz.

Bilgisayarınız yok ise ve sadece tablet ya da telefon ile erişiminiz varsa uygulamalar yardımıyla instagramdan video indirmeniz mümkündür.

iOS ve Android Altyapılı Uygulamalar Yardımıyla Video İndirmek

Eğer telefonumuz samsung ya da huwai gibi bir markaysa android altyapılıdır. Eğer iphone kullanıyorsak iOS altyapısına sahiptir.

Bilgisayarımız genellikle windows oluyor eğer apple ise yine farklı bir işletim sistemi oluyor bildiğiniz gibi. Bu şekilde düşünebilirsiniz telefon ya da tabletlerimizinde aynı işleri yapabileceğimiz işletim sistemleri farklı olabilir. Bu nedenle adım adım bakalım nasıl instagram video indirebiliceğimize.

 

Iphone Instagram Video İndirme

Iphone marka telefonumuzdan instagram video indirmek için öncelikle AppStore uygulamasına tıklıyoruz. Sonrasında “download instagram videos” yazıyoruz arama kısmına. Buradan çıkan uygulmalardan yüksek puanlı olanların yorumlarına bakıyoruz. Eğer düzgün bir tane bulursak indirip telefonumuza kurulmasını bekliyoruz. Akâbinde kolayca uygulama yardımıyla instagramdan video indirebiliriz.

Samsung Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır Derseniz

Telefonumuz samsung marka ve instagram video indirmek istiyorum diyenlerdenseniz. Öncelikle sizin telefonunuz android alt yapılı ve Google Play Store adında bir hazineye sahipsiniz. Yine iphone da yaptığımız gibi bu uygulamayı açıp arama kısmına “instagram video indirme” yazarsanız bir dünya uygulama karşınıza çıkacaktır. Bunlardan hoşunuza giden, yorumları olumlu olan birini telefonunuza kurduktan sonra instagram video indirme işleminize başlayabilirsiniz.

Bu yazımızda size instagram video indirme işlemi nasıl yapılır hakkında bilgiler vermek istedik. Eğer bu konuda aklınıza takılan bir soru varsa yorum olarak bize bildirebilirsiniz. Elimizden geldiği kadarıyla cevaplayabiliriz. Eğer sorunsuz şekilde instagram video indirmeyi başardıysanız yazımızı arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayınız.

“Instagram’dan Video İndirmek Mümkün Mü?” üzerine 2 yorum

  1. Toplu olarak video indirebileceğimiz bir yer var mı acaba? Tek tek uğraşmak istemiyorum, kendi sayfamdan indireceğim. Daha sonra da hesabımı kapatmak istiyorum.

Yorum yapın