Mobil Ödemeyle Instagram Takipçi Satın Al

Mobil Ödemeyle Instagram Takipçi Satın Al

Instagram takipçi almak isteyen birçok kişi herhangi bir kart ya da banka hesabı olmağı için mobil ödemeyle satın almak istiyor. Biz de bu konuda yardımcı olmak isteriz. Ancak bu durumda fiyat farkları çok yüksek olmaktadır. Bunun sebebi ise mobil operatörlerin ve aracı şirketlerin çok yüksek komisyon oranları nedeniyledir.

mobil ödemeyle takipçi satın  al

Hattınızdaki kontörlerle yani TL ile mobil ödeme yaparak instagram takipçi satın alabilirsiniz.

Örnek olarak normalde havaleyle 1000 takipçiyi 20 tl gibi tutarlara satın alabilirsiniz, ancak mobil ödemeyle en az 40 tl’lik bir işlem yaptığınızda bu tutar bize yansımaktadır. Bir diğer konu ise yaşı küçük olan bazı kişiler, minikler diyelim ailelerinden birisinin telefonunu oyun oynayacağım ya da video izleyeceğim diye alıp yüksek miktarda takipçi satın alıyorlar. Bu sebeplerden dolayı mobil ödeme işlemlerinde öncelikle 1-2 saat içersinde sizi arayıp teyidinizi alıyoruz. Ondan sonra işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Nasıl Instagram Takipçi Alırım Mobil Ödemeyle?

Öncelikle Turkcell, vodafone ya da Turk telekom hatlarınızdan birisi ön ödemeli yani kontörlü olmalıdır. Faturalı hatlardan ödeme kabul edemiyoruz. Aracı şirketler çok yüksek ücret aldığından dolayı steam bakiyesi olarak işlem sağlanmaktadır. En az 50 tl karşılığında instagram takipçi satın alabilirsiniz. Bu tutarın altında maalesef gönderim sağlayamıyoruz. Hattınızın mobil ödemeye açık olması gerekmektedir. Aylık belirli bir limiti vardır, bu hattınıza bağlı olarak değişmektedir. Müşteri temsilcinizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

tl kontörle instagram takipçi satın al

Eğer hattınız mobil ödemeye kapalıysa bunu kolayca açtırabilirsiniz. Aylık limitiniz ilk etapta düşük olacaktır fakat bu miktarda sizin 5000, 10.000 civarında instagram takipçi alabilmeniz için yeterlidir.

Steam aracılığıyla sağlanan mobil ödemelerde bire bir şekilde diyalog halinde olmaktayız. Bu nedenle sizi telefonla arıyoruz veya canlı destek bölümünden beraber şekilde ilerliyoruz. Instagram Türk takipçiler veya yabancı takipçiler paketlerinden istediğinizi seçip mobil ödemeyle satın alabilirsiniz.

“Mobil Ödemeyle Instagram Takipçi Satın Al” üzerine bir yorum

  1. Benim hattım mobil ödemeye kapalı. Çünkü oyun oynuyordum evdekiler kapattırmış. Kontör göndersek takipçi satın alabilir miyiz?

Yorum yapın